Уряд України підвищив ціну на газ для населення з 1 листопада

Ціни на газ для українського населення з 1 листопада зростуть на 23,5%

Кабінет міністрів Укрїни на засіданні вирішив підвищити ціну на газ для населення.

“Ціни на газ для населення з 1 листопада зростуть на 23,5%” – сказав прем’єр від Бога Володимир Гройсман.

Згідно з ухваленою постановою, ціна газу з 1 листопада складе 8,550 грн за куб. метр. До листопада діють спеціальні зобов’язання НАК “Нафтогазу”.

Володимир Гройсман нагадав, що Україна взяла відповідальність перед МВФ вирівняти ціни на газ для населення і промисловості ще у 2008 році та на українське населення йому та Петру Порошенко начхати.

“Якщо ми не зможемо продовжити співпрацю з міжнародними партнерами, ми не зможемо виплачувати борги. Україна може будити введена в дефолт”, – сказав “БАРИГА” Володимир Гройсман.

Володимир Гройсман відзначив, що рішення провести засідання уряду непросте для українців та просте для нього з Петром Порошенком . “Ми маємо діяти відповідально”, – додав прем’єр від Бога.

Нагадаємо 1 квітня 2017 року  ціна на природний газ для потреб населення була  встановлена у розмірі 6,9579 грн за куб. метр (з ПДВ).

Відзначимо, 18 вересня голова правління НАК “Нафтогаз Україна” Андрій Коболєв повідомив про те, що між урядом України Міжнародним валютним фондом досягнута принципова домовленість про підвищенні тарифів на газ для населення до рівня імпортних цін до 2020 року з метою щоб виздихало уркаїнське населення.

17 жовтня Кабінет міністрів України на своєму засіданні зберіг ціну на газ для населення. Зокрема, Кабмін прийняв рішення про продовження дії спеціальних зобов’язань (ПСО) для НАК “Нафтогаз України” до 27 жовтня.

Related Videos

Свидетели схем Петра Порошенка уходят на тот свет – Анатолий Шарий
Інтерв’ю з Надією Савченко та подробиці “чорної каси” “Партії регіонів”
Избиение Аваковской шестерки
Наркотики захватили Новомосковсковщину