У Новомосковському районі викрили та затримали банду земельних аферистів.

 
У соціальних мережах заявилась інформація про те, що на днях правоохоронці провели масові обшуки у людей пов’язаних з земельними аферами. Нажаль, з цього приводу пресслужба Нацполіція нічого не повідомляє, але нам вдалось знайти інформацію і дійсно обшуки були, речові докази знайдені, а фігурантам вчора обирали запобіжний захід у суді місто Дніпро. 
 
За даними слідчі та посту з ФЕЙСБУК організоване злочинне угрупування створив колишній посадовець Гуртовий Ігор Іванович, згідно з інформацією з тих же джерел, Гуртовий І.І. був головою Новомосковської районної адміністрації з 2005 по 2010 рік, а зараз обіймає посаду керуючого справами виконавчого апарату Новомосковської районної ради.
До злочинного угрупування під керуванням Гуртового входило його близьке оточення, зокрема його цивільна дружина Бут Ольга Леонідівна, приватний нотаріус Олена Куліш та декілька відомих у Новомосковському районі фермерів. Інформація про фермерів з Новомосковщини буде пізніше як обіцяли правоохоронці. 
 
Пан Гуртовий з 2005 року займався тим, що використовуючи свою владу, як посадової особи, та за допомогою близького оточення й цивільної дружини, відбирав земельні ділянки в Новомосковському районі у пересічних селян, фермерів, а й деколи у Держави. Обіймати посаду голови Новомосковськой РДА Гуртовий виносив особисті розпорядження,  які потім затверджувались депутатами райради на сесіях для того, щоб уникнути кримінальної відповідальності.
 
Згідно з матеріалами слідства, вкрадені земельні ділянки у держави, людей та фермерських господарств злочинне угрупування незаконно переоформляло на свої родичів, а в деяких випадках й на себе.
 
Цивільна дружина пана Гуртового — Бут Ольга Леонідівна — є однією з основних фігурантів кримінального провадження стосовно привласнення земельних ділянок в особливо великих масштабах. У погоні за наживою та великими грошами, вона жертвувала своїми рідними, оформлюючи на них вкрадені земельні ділянки, таким чином роблячи їх співучасниками кримінального злочину.
 
Зараз головний організатор кримінального угрупування — Гуртовий Ігор Іванович є діючим чиновником і як керуючий справами виконавчого апарату Новомосковської районної ради, отримує велику зарплатню та, мабуть, від нудьги під час війни шукає де ще можна поцупити у людей та у Держави землю.
 
Наразі правоохоронці провели ретельні обшуки за місцем проживання всіх членів кримінального угрупування. Під час обшуків правоохоронці знайшли та вилучили вогнепальну зброю, набої, документі, гроші та інші докази, що підтверджують скоєння злочину та незабаром організатору Гуртовому та його цивільній дружині Бут оберуть запобіжний захід – тримання під вартою.   
 
Вчора суд в місті Дніпро розгляну клопотання слідчих про взяття під варту Бут Ольги Леонідівни та приватного нотаріуса Куліш Олени Юріївни, суд частково задовольнив клопотання і зараз фігуранти знаходяться під вартою. 
Просимо постраждалих від руки організованого кримінального угрупування Гуртового звертатися з заявами до правоохоронних органів.
 
 
0