У НОВОМОСКОВСЬКІЙ МІСЬКРАДІ ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ХХIX СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

25 вересня 2020 року в приміщенні Новомосковської міської ради відбулося засідання чергової ХХIX сесії міської ради VІІ скликання. У роботі сесії взяли участь 23 депутати із загальної кількості 36, секретар міської ради, заступники міського голови, члени виконкому, керівники структурних підрозділів виконкому, комунальних та соціальних установ і закладів.

На порядок денний було винесено 59 питань, серед яких: про затвердження статутів центральної міської лікарні та стоматологічної поліклініки; про внесення змін до структури, штатної чисельності Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 01.10.2020 р.; про внесення змін до рішення міської ради від 13 грудня 2019 року № 1076 «Про бюджет міста Новомосковська на 2020 рік», блок земельних питань і т. д. (детальніше з проєктами рішень можна ознайомитися на офіційному сайті Новомосковської міської ради https://novomoskovsk-rada.dp.gov.ua).

Загалом сесія пройшла спокійно. Засідання тривало близько години. Усі питання порядку денного депутати розглянули за спрощеною процедурою і проголосували абсолютною більшістю.

0