Сергій Рєзнік своїми діями показує куди треба рухатись інвалідам…….

Я не є прихильником якоїсь політичної сили або кандидатури на пост міського голови, але поясніть мені, будь ласка, таку річ! Може я щось не розумію? Чи не так розумію? Я пам’ятаю, як команда рейдера Вадима Нестеренка робила реконструкцію площі героїв за 144 млн.грн.

Пам’ятаю, як Сергій Олександрович Рєзнік привів армію бабусь на площу Героїв де і відбувалась реконструкція, груддю захищав вікові ялинки, Рєзнік терпів нападки та побиття від охорони Нестеренка та Дениса Островського, кричав, що не дасть бандитам Островському та Нестеренко зруйнувати площу Героїв, вікові ялинки та не дасть знищити дерева!

Але бандити Островський та Нестеренко поклали плитку на площі Героїв, а Сергій Рєзнік “закатав” тротуари в асфальт.

Бандити посадили нові дерева на площі, а чесний діючий міський голова Сергій Рєзнік спокійно дивився як вирубують каштани під його вікнами біля торгівельного центру “Акації”, бо це робить його близький товариш Марк Шухман, а ще, Марк Шухман діючий  депутат Новомосковської міської ради від політичної партії “слуга народу”.

Бандити робили для людей з інвалідністю пандуси та заїзди, а наш Сергій Рєзнік, коли його просять люди, інваліди, зробити нормальні пандуси та заїзди не може.

 

Міський голова Сергій Рєзнік та його близьке оточення усіма своїми діями показує куди треба рухатись людям, а тем паче інвалідам.

Юрій Червоноштан

ЯК У ВІЙНУ МЕР НОВОМОСКОВСЬКА СЕРГІЙ РЄЗНІК РАЗОМ З “ОПЗЖ” БЮДЖЕТНІ ГРОШІ РОЗКРАДАЄ

ПСЕВДОРЕМОНТ ЗА 21 МИЛЛИОН ГРИВЕН ОТ АФЕРИСТА СЕРГЕЯ РЕЗНИКА

Сергей Резник «крышует» МАФиозников.

 

 

 

0