Проплачена АКЦІЯ ПРОТИ МЕРА НОВОМОСКОВСЬКА НЕ ВДАЛАСЬ

9 вересня поточного року біля стін Новомосковської міської ради ветерани АТО та родини загиблих провели акцію щодо встановлення пам’ятника загиблим воїнам АТО.

Організатором акції виступив всім відомий «патріот» Руслан, якого в його середовищі називають «Руслан-одноокий».

Як стверджує сам Руслан Сергійчук, метою акції було змусити мера Віктора Літвіщенка надати звіт стосовно встановлення пам’ятника загиблим воїнам АТО. Але від початку так званої акції серед учасників були помічені та зафіксовані люди з оточення кандидата на посаду міського голови Сергія Рєзніка.

ФОТО:

Денис личный повар Сергея Резника

Також на акції в якості учасників були представники «Національного корпусу», які останнім часом перейменували себе у «ЦЕНТУРІЯ».

Звертаємо вашу увагу, що мова про встановлення пам’ятника йдеться з 2016 року. Зі слів учасників, вони разом з попередньою владою, а саме Вадимом Нестеренком, Олексієм Фрейдіним та секретарем міськради Сергієм Горошком провели безліч засідань, провели комісію та затвердили ескіз пам’ятника, головний фінансист Тетяна Дакова знайшла кошти. І це було протягом 2016 – 2018 років. Далі все затихло, й наших учасників акції доля пам’ятника не турбувала, поки до роботи не приступив законно обраний міський голова Віктор Літвіщенко, який знав про те, що злочинна влада під керуванням Нестеренка, Фрейдіна та Горошка провела певні дії, але до кінця нічого не зробила, й при цьому ветерани АТО та родини загиблих мовчали та жодних акцій протесту вказаним особам не робили.

Чому учасники не робили акцій протесту раніше – це важко сказати, бо Руслан Сергійчук дивна людина, яка спершу підтримувала «Правий сектор», потім «АЗОВ», далі підтримує «Національний корпус», називає політичну партію Олександра Вілкула злочинною, але не забуває від її представників у місті брати допомогу та постійно спілкується, а позаочі називає злочинцями.

І на цей раз акція була невипадкова, на наш погляд, ця акція була пов’язана не з встановленням пам’ятника, а скоріш за все з тим, що в Україні почалась передвиборча кампанія, під час якої мешканці міста будуть обирати нового міського голову та депутатів.

Як ще можна пояснити те, що коли при владі був Нестеренко, Фрейдін та Горошко, ветерани АТО та родини загиблих мовчали, акцій не проводили, ЗМІ нічого не писали про те, що в місті досі не поставили пам’ятник загиблим!

Літвіщенко В.І. до своїх обов’язків приступив дев’ять місяців тому, до цього його не допускала злочинна влада, і всі ті згадані раніше особи та родини мовчали, мабуть, тому, що їх влаштовувала та злочинна влада і відсутність мера в місті. А коли злочинців відірвали від бюджетної годувальні та ще й напередодні виборів, тут відразу під стінами мерії почались різноманітні акції.

Попри те, що учасники акції розраховували на те, що вони нароблять галасу й приберуть мера з посади, Літвіщенко В.І. вийшов до учасників акції та прозвітував, що було зроблено ним за дев’ять місяців у напрямку встановлення пам’ятника загиблим та нагадав присутнім, що обіцяли ті, хто його не допускав, але не виконали, та з них звіт ніхто з присутніх не вимагав.

Потім акція, яка, на наш погляд, не досягала поставленої кураторами мети, перейшла в діалог та перемістилась в малий зал виконкому.

Ми пропонуємо переглянути відео одного із блогерів Новомосковська.

Відео:

Зверніть увагу на те, що представники акції постійно шукають, як вчинити скандал та звинуватити чинного мера в тому, в чом він не винен, і ні слова про те, що обіцяли Нестеренко,Фрейдін та Горошко.

Також під час спілкування з’ясувалось, що у 2018 році була проведена комісія, до складу якої входили воїни АТО та родини загиблих, секретар Сергій Горошко та той самий активіст Руслан Сергійчук. На комісії затвердили проєкт та ескіз пам’ятника та, як стверджують воїни АТО та родини загиблих, у проєкті повинні були бути  імена загиблих, але на кінцевому проєкті та ескізі їх вже немає, і про це як Сергійчук, так і воїни з родинами загиблих мовчать, бо це стосується Нестеренка, Фрейдіна та Горошка.

На нашу думку, акція, яку проводив Руслан Сергійчук з воїнами АТО та родинами загиблих під патронатом одного з майбутніх кандидатів на посаду міського голови, спрямована на те, щоб дискредитувати чинного міського голову та допомогти Сергію Рєзніку стати мером міста.

На дня стало відомо, що псевдопатріот Руслан Сепгейчу став кандидатом на посаду міського голови Новомосковська та будє балотуватися. Теперь ста

Зрозумілим навіщо Сергейчук та його «побратими» влаштовували акції проти діючого мера Новомосковська.

Одноокий «патріот» використав людей у свої цілях щоб вбрати діючого мера та самому сісти в кресло мера, але люди в Новомосковську добре знають одноокого та не будуть його підтримувати.

 

 

 

 

 

0