Офицери… за Россию до конца” – тернополские силовики непонятно какой стране служат

Представники тернопільських силових структур незрозуміло якій країні служать.
Так, в одному з тернопільських розважальних закладів, представники силового відомства замовили пісню, в якій прославляється “гідність та честь” російських офіцерів, й витанцьовували під неї зі своїми супутницями.

Про це нам розповіли очевидці подій, надавши відповідне відео. Свідки розповідають, що російськими піснями справа у той вечір не обмежилась: були і бійки, і розбірки на вулиці, і з’ясування відносин з лайкою і нецензурщиною – увесь набір справжніх любителів російської культури.

Нагадаємо, Росія – країна агресор, визнана ООН країною-окупантом, у зв’язку з анексією українського Криму. Також ця країн спонсорує і підтримує зброєю та найманцями терористичні угрупування “ЛНР-ДНР”.

Тож, великий подив та ще більше обурення викликає така зрадницька поведінка представників наших силових відомств, котрі власним прикладом повинні демонструвати патріотизм й державницьку позицію. Судячи з побаченого, жодного подиву не викликають дії правоохоронців під час розгону наметового містечка під Верховною радою 3 березня. Зрозумілими стають і їхні дії по відношенню до справжніх патріотів: ветеранів АТО, волонтерів, активістів. Робимо висновок, що злочинні накази часто вони готові виконувати не тільки через обов’язок… https://politerno.com.ua/2018/03/27/afitsery-za-rasiyu-do-kantsa-ternopilski-sylovyky-nezrozumilo-yakij-krayini-sluzhat-video/

Related Videos

Споживчий кошик в Україні
Відеозвернення бійців АТО до депутатського і суддівського корпусу і пару слів для Савченко
Вся правда о Международном Валютном Фонде. МВФ- глобальная афера
Нардеп от БПП Вадим Нестеренко мочит своего подельника Романа Лебедева