“Надмірна кількість безпритульних тварин на вулицях – актуальна проблема для нашої громади”, – Сергій Рєзінк

Звісно, що зростаюча кількість безпритульних тварин — це найчастіше наслідок безвідповідальності людей, які часто викидають їх на вулицю.
Як вже розповідав, у цьому році ми вперше виділили кошти саме для контролю за популяцією безпритульних тварин. Разом із волонтерами нам вже вдалося зробити величезну роботу — проводили безкоштовну стерилізацію, вакцинацію та чіпування безпритульних та домашніх тварин малозабезпечених верств населення.
Надмірна кількість безпритульних тварин на вулицях – актуальна проблема для нашої громади.
Сьогодні зустрівся з представниками ГО «ЗООпатрон». Представники організації отримали грантові кошти на реалізацію свого проєкту, спрямованого на зменшення чисельності безхатніх тварин у місті. Масова стерилізація та чіпування – це одна з найважливіших частин комплексного та, головне, гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин. Світовий досвід показує, що ці кроки значно ефективніші, аніж створення притулків.
Спільними зусиллями у співпраці з поліцією обговорили нашу подальшу роботу, яка допоможе покращити ситуацію на вулицях міста. Зі свого боку, ми вже закупили необхідне обладнання та наразі вирішуємо питання із транспортом для відлову тварин.
Нарешті цей процес почав налагоджуватися. І в першу чергу я щиро вдячний представникам організації та волонтерам за пророблену роботу.
Сергій Рєзнік
0