КОМУ – ВІЙНА, А КОМУ…

Півтора місяці тому правоохоронцями був затриманий мешканець Новомосковська Гуртовий Богдан Ігорович, син того самого одіозного Гуртового Ігоря Івановича – керуючого справами районної ради, скандального члена партії «Пропозиція», який перед виборами так завзято за себе агітував на центральній площі міста, що в мікрофон послав своїх виборців, які насмілилися його критикувати, на три веселих букви (див. скріншот “Новомосковської правди” від 15.10.2020).
Але попри це, електорат все-таки обрав Ігоря Івановича депутатом Новомосковської районної ради. І він, звичайно ж, одразу знайшов собі тепленьке чиновницьке місце в тій же будівлі, де він раніше сидів у кріслі голови районної державної адміністрації. Що він тоді в кріслі «висидів» – про це окрема розмова (див. нижче скріншот “Новомосковської правди”).
А поки що про його сина. Про яблуко, яке, як відомо, падає недалеко від яблуні. Гуртового-молодшого було затримано за стрільбу з пневматичної гвинтівки по дорожніх знаках та ліхтарях в районі піцерії, що розташована по вулиці Микити Головка.
Хоча свідки події в соцмережах уточнюють: «Йшла жінка з дитиною, і він не припиняв стріляти. А на те, що визвемо поліцію, казав із матами: ну давайте. А ще він стріляв по воротах піцерії, де роблять люди, які перелякалися, а не по фонарях і дорожніх знаках».
По приїзду патрульних у хулігана було вилучено гвинтівку, яку він уже встиг сховати у свій автомобіль Mercedes.
Виручати сина на місце затримання одразу примчався його батько, який спробував на місці все «порєшать». Але не вийшло, очевидно, реформа в поліції все-таки дає певні позитивні результати. Тому Богдан був змушений здати аналізи, оскільки вочевидь перебував у «цікавому» стані.
Результати аналізів підтвердили: при вчиненні правопорушення він перебував у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння (канабіноїди), про що свідчить висновок лікарів КП «Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги» Дніпропетровської обласної ради» (див. фото документа).
До обласної лікарні, очевидно, не дістають щупальці всемогутнього тата.
Не менш красномовний «діагноз» сімейству Гуртових поставили й користувачі соцмереж під численними публікаціями про цю надзвичайну подію:
Нагадує ситуацію з рашистом Пєсковим та його синочком.
– Как же вы, твари, задолбали! Ваши дети считают себя пупами Земли?
– «Принц наследный», хочется острых ощущений? Шёл бы на передовую, оружие уже есть.
Але більшість стосовно передової мають все-таки іншу думку:
На передовой таким гнидам делать нечего. Это не защитники. На зону их, в петушатник!
Ви думаєте, що передова – це виправна колонія? Ні, добрі люди. Виправляти нема часу, а от звільнені міста прибирати або окопи копати нехай їде.
– Занесе гроші куди потрібно і на тому все закінчиться.
Чомусь і я схиляюсь до того, що тато «порєшає». Чому? А згадайте одного з колишніх мерів Новомосковська, який спочатку узаконив незаконно захоплені рестораном прибережні території річки Самара, а потім його там регулярно поїли до поросячого визгу, поки одного дня після попойки патрульні не витягли його з-за керма в стані неймовірного сп’яніння. Горе-водій спробував утекти, але впіймали. Після цього був і «обезьянник» у відділку поліції, і побиті поліціянти з поламаними пальцями, і наручники, і самовпевнені крики: «Я нікогда в жизні не сяду!», і ганьба з мокрими штаньми на підлозі в камері, і відео в YouТube з десятками тисяч переглядів. (див. скріншот “Новомосковської правди” від 02.06.2016).
І чим усе закінчилося? Тим, що екс-мер зараз є депутатом нашої міської ради – ми самі його обрали. За нього проголосували ті, кого він міг збити на дорозі в стані алкогольного сп’яніння. Нагадую цю історію на той випадок, якщо хтось надумає обурюватися: мовляв, звідки ж такі #### беруться?!
Аналогічно «гучними» були й заслуги Ігоря Івановича Гуртового на посаді очільника району. Про них теж згадують жителі району під нинішніми свіжими публікаціями. Вони, очевидно, знають більше про махінації з землею сільських громад. Як видно зі скріншоту, про це “Новомосковська правда” теж писала, після чого ми удостоїлися особистого візиту Ігоря Івановича в редакцію з насупленими бровами, та ще й у супроводі адвоката – колишнього співробітника місцевої міліції, який зараз, після того, як Гуртовий зайняв посаду в районній владі, раптом очолив Новомосковську виборчу комісію. Тож можна лише здогадуватися, які «каруселі» нам готують на наступних виборах ті, хто звик чхати на закони.
Отакі сумні наслідки можуть виникати, коли хтось постійно лізе у владу й намагається ігнорувати крилатий античний вислів: не можна двічі увійти в одну річку. В Новомосковському районі, як бачимо, можна. Але зі згубними для громади наслідками.
Що далі? Все залежить від того, як будуть складені матеріали досудового розслідування. Чи знов буде: «Я нікогда в жизні не сяду»? Але все ж очікуємо законного рішення. Ми ж правова держава, принаймні так сказано в першій статті Конституції України.
На цьому фоні редакція нашої газети поцікавилася, чим взагалі займається в райраді Ігор Іванович. І яку за це отримує зарплату. Бо отримали інсайдерську інформацію, що фактично нічим не займається, крім відвідування, переодягнувшись у військову форму, похорон загиблих Героїв і виголошення кількох завчених фраз співчуття. І за це, за деякими даними, отримує іноді по 120 тисяч гривень на місяць. Гарний апетит під час війни…
0