Катерина Ханова: Тиждень репродуктивного здоров‘я в Новомосковському районі

За підтримки Генерального директора КП “ДОПЦ зі стаціонаром” ДОР” Падалко Л.І. та участі Депутата Новомосковськоі районної ради восьмого скликання Ханової Катерини – щойно пройшов тиждень репродуктивного здоров‘я в Новомосковському районі Дніпропетровської області.

Спеціалістами Центру планування сім’ї  нашого підприємства,на чолі з завідувачкою Щировою О.М. було проведено  ряд зустрічей з колегами району. Обговорили важливі питання з планування сім’ї та репродуктивного здоров‘я населення. Разом попрацювали в амбулаторіях Гвардійського, Перещепино, Миколаївки, Губініхі, Голубовці. Було оглянуто більше сотні пацієнтів із гінекологічними та урологічними проблемами, проблемами дитячої гінекології.

Виявлено два випадки підозри на рак шийки матки та багато інших проблем – усі пацієнти отримали кваліфіковані рекомендації. Також, при кожній зустрічі, нами була акцентована увага лікарів та населення про легку доступність, як амбулаторної, так і стаціонарної високоспеціалізованої допомоги у нашому обласному Перинатальному центрі для кожної жінки, подружжя або малюка не зважаючи на місце їх проживання. Тільки спільна праця первинної, вторинної, та третинної ланки в змозі покращити репродуктивне здоров‘я нації.

0