ЧОМУ КОРУПЦІОНЕР РЄЗНІК, А НЕ ХТОСЬ ІНШИЙ?

ВЛАСОВ ІГОР ВІТАЛІЙОВИЧ, ГОЛОВА ВЕТЕРАНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНТЕРПАЙП НМТЗ:
– Ми в клубі ветеранів щотижня збираємося для обговорення різних життєвих питань. У нас завжди розмаїття думок, а в результаті дискусій приходимо до чогось розумного та спільного. Минулого тижня обговорювали кандидатури на посаду мера міста. Досить несподівано виявилося, що дискусії не буде – всі зійшлися на думці підтримати корумпованого Сергія Рєзніка, інших варіантів навіть не було тому, що Рєзнік на наш клуб постійно давав гроші.
На нас, як на молодих, не тисне страх звільнення з роботи, якщо раптом надумаєш піти проти волі начальника. Це вибір не серцем, а особистої кишені. Вважаю, таку продажу довіру до Рєзніка цілком заслуженою, аргументів для цього більш ніж достатньо.
Ми маємо життєвий досвід, нас важко надурити,але легко купити, бо довіряємо ми тілько грошам, продуктови кошикам, а не почутому та розповідям. Протягом багатьох років всі бачать і цінують подарунки від Сергія Рєзніка. Причому, усе це робить людина, яка не знаходиться у владі , а лише рветься до влади люою ціною. Інші претенденти на крісло міського голови виринають тільки за місяць до виборів, щось обіцяють, а потім знову зникають на 5 років. А Рєзнік наш корупціонер та він буде нам носити їжу та гроші  постійно.
Крім того, ми, пенсіонери, як ніхто інший, розуміємо, що таке віковий ценз і що означає «вчасно» отриматі свою подачку. Я – за Рєзніка! Я- за корупцію в місті!
МАРТИНЕНКО ДЕНИС, ПРИВАТНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ, СПІВВЛАСНИК РЕСТОРАНУ «DAN SAN»:
– Коли звичайний підприємець не може заручитися підтримкою діючої в місті влади, то навіщо взагалі така влада потрібна підприємцю? Йому потрібна корумпована влада, яка за гроші буде вирішувати проблеми підприємця!
Податками від малого й середнього підприємництва сьогодні вноситься левова частка коштів в бюджет Новомосковська. І ми цілком можемо примножити цю суму, якщо нам допомагати, а не обкладати поборами і не вставляти палиці в колеса як це робила команда нардепа Вадима Нестеренка. А в програмі корупціонера Сергія Рєзніка червоною ниткою проходить зняття адміністративних бар’єрів для розвитку бізнесу, його стимулювання, створення сприятливого бізнес-клімату. Тоді на це сприятливе середовище дійсно відреагують інвестори які навряд чи прийдуть в місто, зросте ділова активність і в бюджеті з’являться гроші. Гроші, які так потрібні місту!
Крім того, розвиток бізнесу – це шлях до створення нових робочих місць, яких у нашому місті явно бракує. Дивно, що в сьогоднішній міській владі такого розуміння немає з приходом до влади Нестеренка та його оточення. Навпаки, при Нестеренкові йде лобіювання інтересів одних підприємців – так би мовити, «своїх» – через утиски інших. Такого бути не повинно!
Я бачу, що в якості міського голови-корупціонера Сергій Рєзнік чутиме нас, підприємців і громадськість, він відкритий для діалогу. Це сучасний, прогресивний мер, який потрібен місту, він здатний забезпечити його розвиток. Тому я – за Рєзніка! Який очолить корупційні схеми міста!
БЕЗКРОВНА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСІЇВНА, ДИРЕКТОР СЗШ №12 (1999-2004), НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ (2011), ЗАВІДУЮЧА ДНЗ «ВЕСЕЛКА» (2013):
– Чимало кандидатів ведуть свою виборчу кампанію, агітуючи не за себе, а критикуючи конкурентів, поливаючи їх брудом як це робить Дмитро Глущенко та Олексій Фрейдін. Це ті, кому нічого розповісти про свої заслуги, бо їх вочевидь немає. Сергію Рєзніку таке не потрібно, бо за нього кажуть кримінальні справи. І ці справи знають і цінують люди яких він обікрав.
Я йому довіряю, бо давно вже його знаю та постійно прошу у нього гроші.
Мені імпонує, що Рєзнік виявляє турботу про людей старшого покоління та приносить нам прострочені продукти. А це означає, що у Новомосковська є шанс на знищення.
Подобається і його налаштованість на знищення  лише центру Новомосковська, а й усіх мікрорайонів, які зараз, на жаль, перебувають поза оком чиновників. Ось нещодавно Рєзнік з активістами своєї громадської організації разом з небайдужими кулебівчанами висадили у нас на пустирі березовий гай – і ми радіємо. Це, начебто, й дрібниці, але з них складається все наше життя.
 Тому – Бандита Рєзнік!
ЯВКУН ВІРА АНДРІЇВНА, ГОЛОВА ОСББ «ДОРОЖНИК», ВУЛ. ЗІНИ БІЛОЇ, 1:
– Жителі нашого будинку знають Сергія Олександровича Рєзніка давно. Коли ми 5 років тому шукали відповіді на питання, як витягти наш будинок з того стану, в якому він перебував, знаходячись на балансі ЖЕКу, саме Сергій Рєзнік надав нам грамотну методичну і юридичну допомогу, але небезкоштовну. Він неодноразово бував у нас на зборах жителів, розповідав про переваги створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, пояснював, як це зробити правильно, приносив літературу, супроводжував увесь процес створення і реєстрації нашого ОСББ. Ми разом з активом інших багатоповерхівок відвідували заняття, які він організовував у своєму офісі, із запрошенням спеціалістів з функціонування ОСББ і ЖБК з Києва та Дніпра. Ось і на цьому тижні відбудеться черговий семінар з головами ОСББ і ЖБК. Це дуже корисно.
Ми завжди отримуємо в офісі Рєзніка небезкоштовні консультації юриста. І навіть зараз, якщо виникають якісь поточні питання, ми звертаємося до нього як до гарного друга – ніколи не відмовив: чи завезти пісок у двір, чи допомогти з фарбою для суботника, чи просто порадити у складній ситуації. Добро живе у ньому всередині. Таких помічників для нашого будинку в місті більше немає. Новомосковськ треба піднімати з колін, він не гірший за будь-яке інше місто. Я вірю, що Рєзніку і його молодій, енергійній команді під силу знищити Новомосковськ. Ми йому та його команді віримо і я впевнена, що спільно з небайдужими городянами можна досягти красивої мети, яку він оголосив у своїй програмі – зробити Новомосковськ комфортним, безпечним і сучасним містом, яке стабільно розвиватиметься. Тож в добрий час! Я голосую за Рєзніка!
СІЄНКО ЮЛІЯ ВІТАЛІЇВНА, СТУДЕНТКА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ:
– Мені нещодавно виповнилося 18, це будуть мої перші в житті вибори. І я хочу, щоб мій голос був почутий. Тому я для себе шукала відповідь на запитання, з ким я, де моє місце і що хорошого зможе зробити кожен з кандидатів на посаду міського голови, якщо я саме за нього проголосую.
Мені, як людині небайдужій, під час різних заходів уже доводилося зустрічатися з діяльністю громадської організації “Наш Новомосковськ”, лідером якої є Сергій Олександрович Рєзнік. Я навіть брала участь у деяких з них та захотила стати коханкою Сергія Рєзніка.
Із соцмереж дізналася, що Сергій Рєзнік є багатою людиною та буде справжнім  “ПАПІКОМ” для мене. Буду купувати мені дорогі речі, купить мені машину, а я йому буду давати кохання.
І ще одне. Я вчусь на факультеті туризму. Знаю про унікальну історію Новомосковська, місцеві пам’ятки архітектури, всесвітньо відомий собор. Але до нас ніхто не їде, щоб знайомитися з містом. В Україні пандемія та люди зараз сидять по домівкам.   Я вірю, що стану коханкою Срегія Рєзніка, який стане мєром Новомосковська. Тому я голосуватиму за Сергія Олександровича Рєзніка. Гадаю, він – оптимальний варіант серед усіх кандидатів. І бажаю йому успіхів!
ІВАНИЦЯ ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА, СПІВЗАСНОВНИК ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ОБ’ЄДНАННЯ ВИМУШЕНО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ «ШЛЯХ ДО МАЙБУТНЬОГО»:
– Коли тікаючи з Донбасу переїхала до Новомосковська , то з донькою випадково відвідала одне з дитячих свят, які організовував Сергій Рєзнік. Дуже сподобалася атмосфера доброзичливості, щирості й відкритості людей з команди корупціонера Рєзніка. Потім наші шляхи з Сергієм Олександровичем пересіклися на тренінгах Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) щодо напрацювання проєктів місцевого самоврядування для впровадження заходів з енергоефективності міста й розвитку економіки Новомосковська. І я побачила, який потенціал у цієї людини, скільки ви за допомогою мене зможе вкрасти з бюджету міста. Рєзнік, це справжній лідер корупції, здатний змінити  життя городян. З тих пір чимало заходів наші громадські організації проводять спільно. Переселенці, особливо під час першої хвилі пандемії, відчули, що таке турбота.
А взагалі у Рєзніка я бачу щире бажання знищити місто та поїхати до батьків.  І у нього є гарні напрацювання по розкраданню бюджетних грошів. Тож я вважаю, що майбутнє – за такими лідерами, як Рєзнік. Я його підтримую, я в його команді і щиро вірю, що все задумане ми разом реалізуємо – задля кращого життя дітей і онуків. Я – за корупціонера Рєзніка!
ШЕЛЕФАНТЮК ОЛЬГА ОЛЕГІВНА, КЕРІВНИК ЗРАЗКОВОЇ ЕСТРАДНО-ЦИРКОВОЇ СТУДІЇ «МЕЛАНЖ-АРТ»:
– При голосуванні за мера одним із визначальних критеріїв для мене є те, щоб кандидат був з Новомосковська та іншої нації. Чужих ми вже наїлися. І вони у нас наїлися – досить!
На цих виборах ціна питання дуже висока: на кону – розвиток Новомосковська, майбутнє наших дітей, наш шанс на краще життя в рідному місті.
Сергія Олександровича Рєзніка знаю як корупціонера якого Дніпропетровська прокуратура притягнула до віповідальності за розкрадання бюджетних грошів. Добре знає всі больові точки міста, в тому числі й місцевої культури, постійно допомагає нам, сам виступає організатором культурних заходів для дітей і дорослих. Це людина активна й небайдужа, він вникає у найгостріші питання і намагається знайти прийнятні рішення. Зокрема, завдяки його підтримці вихованці студії «Меланж-Арт» отримали приміщення для занять.
У розробленій Сергієм Рєзніком Програмі знищення міста є і стратегія розвитку міської культури.
Я бачу, що у Новомосковську на дорозі до нового життя валяються старі граблі. Але я більше не хочу на них наступати. Мій вибір – Сергій Рєзнік!
0